Programma

Hier vindt u binnenkort het programma van Outdoor Brabant 2017. Dit programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

 

start onderdeel locatie
09.00 uur

Springen

Klasse L klassiek met barrage
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
12.00 uur

Springen

Klasse M klassiek met barrage
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
14.45 uur

Springen

klasse Z klassiek 2 fasen
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
16.45 uur

Springen

Klasse ZZ klassiek 2 fasen
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
18.00 uur

Springen

Klasse B op stijl
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
start onderdeel locatie
09.00 uur

Mennen

Dressuur
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
18.30 uur

Springen

1.40 klassiek met barrage
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
14.00 uur

Springen

Pony's L tot en met ZZ
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
16.30 uur

Springen

Klasse Z/ZZ handicap klassiek met barrage
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
start onderdeel locatie
10.00 uur

Springen

Klasse B op stijl
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
16.30 uur

Springen

Klasse L klassiek met barrage
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
11.00 uur

Mennen

Marathon
Hoofdterrein / buitenterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
16.00 uur

Springen

Stallencompetitie
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
19.00 uur

Mennen

Showblok
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
start onderdeel locatie
09.00 uur

Mennen

Vaardigheid
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
14.00 uur

Springen

Klasse L klassiek met barrage
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
15.00 uur

Springen

Klasse M Michel de Leeuw Trofee
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen
16.00 uur

Springen

Grote Prijs van Breda Z/ZZ klassiek met barrage
Hoofdterrein Startlijsten, livescoring en uitslagen

Aanmelden voor onze nieuwsbrief